Бізнес-каталог

WEB-дизайн

Друк
 

Комерційна пропозиція

WEB дизайн

Наші основні послуги:

Створення сайту -візитки

Сайт-візитка-- це, як правило, невеликий за обсягом сайт, на якому можна розмістити найважливішу інформацію про діяльність компанії: контактні дані, дані про товари та послуги, новини, акції і т. д. Одним словом - невеликий, зручний носій контактної інформації.

   alt
 

Створення бізнес- сайту

Бізнес-сайт - сайт з великою кількістю сторінок, що містить   інформацію про діяльність компанії, а також детальний каталог товарів та послуг. Створення інтернет-магазину.Інтернет -магазин – веб- сайт призначений для продажу товарів та послуг в мережі інтернет. На сайті інтернет- магазину користувачеві надається можливість вибрати товар, спосіб оплати і доставки товару,  оформити замовлення шляхом повідомлення необхідної інформації про покупця.

Створення корпоративного сайту

Корпоративний сайт - представництво  великої  компанії чи об'єднання  у  мережі інтернет. Сайт зі складною багаторівневою структурою і великою кількістю сторінок, який створюється для забезпечення ефективної інформаційної взаємодії співробітників, партнерів і клієнтів.

Просування / розкрутка сайту

Просування сайту у пошукових системах - це гарантоване збільшення відвідувань на Вашому сайті, що відповідно веде до збільшення Вашого доходу.

Розробка логотипу і фірмового стилю

Логотип - це вираження сутності компанії, організації, ідеї, якої-небудь події або продукту. Логотипи є наочними знаками, їх вигляд визначається об'єктом, який вони виражають,  або близькими асоціаціями. Дизайн логотипу створюється за допомогою геометричних або природних форм.

Розкрутка сайту

Розкрутка сайтів - якісний висновок бізнесу нового рывня. Навряд,  чи когось здивує той факт, що кількість інтернет- користувачів вже давно налічує більше мільярда, і продовжує рости колосальними темпами. Кожен день у  мережі інтернет створюються тисячі нових сайтів і он-лайн сервісів. У зв'язку з цим,  будь-яка  сучасна людина  шукатиме потрібну  інформацію в   інтернеті. І це логічно, оскільки в наш час інтернет замінює людині практично все - телебачення, газети і т.д.

Наші партнери

Please update your Flash Player to view content.
Банер
Банер
Банер

Реклама

Банер
Банер
Банер
Банер