Бізнес-каталог

Бухгалтерські поради

ОБЛІК ШИН ТА АКУМУЛЯТОРІВ: ПРАКТИЧНІ ПОРАДИ

Друк

 

Придбання та передача в експлуатацію

 

Бухгалтерський облік. Шини (у т. ч. запасний комплект) та акумулятори, придбані разом з автомобілем, вартість яких входить у його ціну, обліковуються у складі основних засобів. Тобто в бухгалтерському обліку їх вартість враховано в первісній вартості автомобіля, а в податковому - у складі балансової вартості групи 2.

 

Детальніше...
 

Про деякі особливості надання податкової соціальної пільги

Друк

Згідно зі статтею 6 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" від 22.05.2003 року № 889 (далі – Закон № 889) платник податку має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного з джерел на території України у вигляді заробітної плати, на суму податкової соціальної пільги.

Детальніше...
 

Адміністрування ПДВ удосконалюється

Друк

Для удосконалення адміністрування податку на додану вартість та запровадження електронного контролю за його обігом ДПА України внесла зміни до податкової звітності з ПДВ та запровадила систему автоматизованого контролю цього податку. Подання в електронному вигляді розшифровок податкових зобов’язань та податкового кредиту з ПДВ, співставлення даних контрагентів дозволяють на початковому етапі виявляти платників податків, які декларують неповний обсяг податкових зобов’язань. Це також дає можливість отримувати інформацію про підприємства, що мають взаємовідносини з платниками, які ухиляються від декларування та сплати податкових зобов’язань з ПДВ.

Детальніше...
 

В яких випадках дія патенту при сплаті фіксованого податку може бути скасована податковим органом?

Друк

 

Відповідно до статті 14 Декрету Кабінету Міністрів України від 26.12.92 р. № 13-92 "Про прибутковий податок з громадян" патент може бути скасований (з його вилученням) за рішенням керівника податкового органу до закінчення строку його дії в разі, якщо:

 

Детальніше...
 

Які графи Книги обліку доходів і витрат заповнює приватний підприємець – платник єдиного податку?

Друк

Особливості ведення обліку доходів і витрат суб’єктів підприємницької діяльності – фізичних осіб, які працюють на спрощеній системі оподаткування та сплачують єдиний податок, врегульований Порядком видачі Свідоцтва про сплату єдиного податку, затвердженим наказом ДПА України від 29.10.99 р. № 599.

Детальніше...
   

Наші партнери

Please update your Flash Player to view content.
Банер
Банер
Банер

Реклама

Банер
Банер
Банер
Банер