Бізнес-каталог

Бізнес поради

Рубрику веде:

Друк

СПДФО  Кічула Сергій Васильович

 

Поради тим, хто починає бізнес з нуля Поради тим, хто починає бізнес з нуля

Друк

Зберегти

 

 

Багато бізнесменів починали з нуля, їхній стартовий капітал був менше вашої сьогоднішньої зарплати. Почитайте Річарда Бренсона, відверта розповідь Олега Тинькова («Я такий як всі») або історію Чічваркіна. Вони змогли розпочати справді з нуля і стали суперуспішними (шкода, що у Євгена зараз така ситуація, але я сподіваюся, що його «зоряна година» ще попереду).

Детальніше...
 

Підприємець та інвестор Дуг Річард описав сім характеристик добре організованого бізнесу — такого, в який він би захотів інвестувати кошти.

Друк

 


 


Кожен підприємець має набір правил, які регулюють більшість його бізнес-рішень. Ці “загальні правила” не обов'язково повинні підходити до будь-якої ситуації, але винятків так мало і вони такі рідкісні, що їх фактично неможливо передбачити. Хоча у різних власників бізнесу ці принципи можуть варіюватись, майже кожен успішний підприємець може погодитися з усіма нижченаведеними правилами. Ці правила також лежать в основі занять, які Дуг Річард проводить на курсах для бізнес-початківців. А для тих, хто вже має свій бізнес, вони послужать хорошим “контрольним списком” для оцінки компанії.

 

Детальніше...
 

"Бізнес планування" - перший крок до УСПІХУ !

Друк

Бізнес-план – це техніко-економічне обґрунтування діяльності підприємств в ринкових умовах, програма його діяльності, що характеризує модель підприємства в майбутньому. З іншого боку - це плановий документ, що описує всі основні аспекти майбутньої діяльності фірми у процесі реалізації бізнес - ідеї на певному етапі часу.

Детальніше...
 

Тактика поводження під час перевірок представниками ДПС

Друк

Головна помилка багатьох бізнесменів - вони не готові документувати будь-які дії представників ДПС. Ідеться насамперед про фіксування часу їхньої роботи на підприємстві, кількості днів, реально проведених над аналізом документів. Реєстрацію часу приходу-відходу інспектора можна використати в суді як доказ, що він приділив замало уваги вивченню звітності, не міг здобути інформації, відображеної в акті перевірки, тощо.

Детальніше...
 

Наші партнери

Please update your Flash Player to view content.
Банер
Банер
Банер

Реклама

Банер
Банер
Банер
Банер