Кошик
23 відгуків
Сезон розсади відкрито! Піддони, корзини та вазони вже тут!Перейти
Інтернет супермаркет "СОРОКА"

Акція "Купуй у січні в інтернет супермаркеті Сорока та вигравай Набір келихів для шампанського"

Інтернет супермаркет Сорока акція

Правила Акції

Акція від інтернет супермаркету Сорока https://soroka.te.ua/ua/ та сторінки інтернет супермаркет Сорока на prom.ua https://ternopil.prom.ua/ua/c2807161-soroka-internet-supermarket.html проходить з 1 по 31 січня 2021 року.

Ініціатором акції є інтернет супермаркет Сорока, де можна купити вішаки деревяні та вішаки пластикові, купити вазони для рослин, горщики для вазонів, кашпо для орхідей, контейнери для розсади, корзини для цибулевих, а також купити вазони дешево в Тернополі або з доставкою по Україні.

Під рекламною фразою «ставай одним з двох власників Набору з 6 келихів для шампанського безкоштовно» мається на увазі, що 1 лютого відбудеться визначення двох переможців акції, які отримають безкоштовно на вказану ними поштову адресу Набір келихів для шампанського Pasabahce bistro 44419, серед клієнтів інтернет супермаркету Сорока та сторінки інтернет супермаркету Сорока на порталі Пром, які здійснять та оплатять покупки на найбільшу суму та суму, наступну за найбільшою за період дії акції.

Відправка подарунків відбудеться за рахунок інтернет супермаркету Сорока до найближчого вказаного Переможцем відділення Нової пошти.

Ініціатор проведення акції може самостійно на власний розсуд змінювати умови акції та виключати з даної акції учасників, які на його точку зору порушують Правила акції.